Teenused

FCT teenused on mõeldud nii äri- kui puhkusereisideks. Meie autojuhtideks on professionaalsed sohvrid, kes on alati sõbralikud ja diskreetsed ning kelle eesmärgiks on aidata kaasa sellele, et Teie reis kulgeks algusest lõpuni turvaliselt ja mugavalt.

 • Esindusauto rent

  Esindusauto rent on mõeldud kvaliteeti hindavale kliendile, kelle jaoks on oluline tähistada mistahes sündmusi stiilselt ja luksuslikult.

 • Luksusauto rent koos juhiga

  Sarnaselt esindusauto rendile viitab ka luksusauto rent maksimaalsele mugavusele ja esinduslikkusele. Luksusautosid renditakse enamjaolt mõne olulise sündmuse või tähtpäeva puhul, olgu selleks oluline kohtumine, pulm või kasvõi presidendi vastuvõtt.

 • Limusiini rent

  Koolilõpupeod, pulmad, sünnipäevad, bachelor ja bachelorette peod – just selliste sündmuste tähistamiseks tasub mõelda limusiini rentimise peale. Kuna limusiin ei ole igapäevane “punktist A punkti B” sõiduvahend, loob see iga sündmuse väga eriliseks.

 • Mercedes-Benz S-klassi rent

  Oma klassi lipulaev Mercedes-Benz S klass on oma reputatsioonilt tuntud oma mitmekülgsuse ja elegantsuse poolest. Mercedes-Benz S-klassi autorent on meie klientide seas, kes hindavad mugavust ja luksust, muutunud üha populaarsemaks.

 • Väikebussi rent

  Kvaliteetse väikebussi rentimine sobib ideaalselt suuremale seltskonnale, kes hindavad kõrgelt sõidumugavust.

 • Transfeerteenus

  Transfeerteenus on mõeldud oma aega väärtustavale kliendile, kes ei taha kulutada aega parkimiskoha leidmisele, takso tellimisele või bussi ootamisele.

 • Pulmaauto rent

  Pulmapäev on üks kõige erilisemaid ja tähtsamaid päevi elus ning selle sujuvaks korraldamiseks tuleb valida ka vastav transpordivahend. Meie poolt pakutava pulmaauto rendi teenus sisaldab lisaks tipptasemel automudelitele ka väga sõbralikku autojuhi teenust, mis paneb päeva peakangelasi tundma end tõelise kuninga ja kuningannana!

 • VIP-transfeerteenus

  Eraldi teenusena pakume ka VIP-transfeerteenust, mis on mõeldud kliendile, kes nõuab transporditeenuselt diskreetsust ja personaalset lähenemist.